Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
CZ EN RU

Aktuální kolekce

Sportalm

Značka Sportalm nabízí mnoho kolekcí, u nás jsou nejoblíbenější:

EMOTION, která je určena pro volný čas. Představuje elegantní životní styl s důrazem na ženskost. Chcete jít na golf, tenis nebo si vyjít do města? Sportalm Emotion je ta správná volba! Určitě si vyberete z nové sportovní kolekce, která zaujme svou originalitou a barevností.

SKI FASHION, která je zatím nejúspěšnější kolekcí značky SPORTALM. Je určena aktivním lyžařům a sportovcům. Kromě módního designu oblečení vás zaujmou promyšlené detaily, jako jsou skipas kapsa, kapsa na brýle a mnoho dalších. Sportalm představuje vysokohorské oblečení a speciální Kitzbühel životní styl.

Lackner

Kvalita z Kitzbühelu - již 6. generace tohoto rodinného podniku provozuje toto řemeslo. Značka byla založena před 150. lety, zejména výroba ručně vyrobené dřevěné pracovní obuvi, později následovaly boty pro vítěze olympijských her. Lackner je dnes na trhu známý jako specialista na outdoor a volný čas.

Van Santen

Kořeny této značky jsou v Argentýně, kde pólo je spoustu let nejpopulárnějším sportem a kde Van Santen & Van Santen nachází svůj původ. Preference pro tento sport se rozrostla u Argentýnce jménem “Robert Van Santen“, aby se stal jeho životním dílem a vášní. Vedle zásobování vybavením pro pólo Van Santen & Van Santen vyvinul od roku 1960 velmi exkluzivní sportovní oblečení, které bylo donedávna dostupné pouze profesionálním hráčům póla. Vzhledem k rostoucí popularitě značky a poptávky široké veřejnosti se Robert rozhodl představit svůj styl v komerční řadě oblečení.

L’Argentina

Kolekce značky L’Argentina je navržena pro ženy spojené se světem sportu, které jsou dynamické a akční, je to výrazný design oblečení. Kromě tradičního póla tvoří kolekci sportovního oblečení svetry, kalhoty, sukně, halenky, bundy, čepice a tašky. Všechny výrobky jsou bohatě propracovány s výšivkami, tiskem a odznaky, proto jsou velmi výrazné oproti běžnému sportovnímu oblečení.

 
2018 Fashiongallery Group
Tvorba www Neofema s.r.o.
Doporučujeme:   Hotel Kampa Garden Hotel Villa Gloria Golf tehovec
 

SPORTALM SHOP, Týn 2 - Ungelt, 110 00 Praha 1, ungelt@fggroup.cz, tel.: +420 224 895 813
SPORTALM by FASHION GALLERY GROUP s.r.o., OC Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, 14000 Praha 4, pankrac@fggroup.cz, tel.: +420 225 111 545