Souhlasím
Webová stránka používá pouze funkční, krátkodobé soubory cookies za účelem správného fungování webu (videa, mapy). Bližší informace o ochraně osobních údajů jsou na spodní liště webu. 

Novinky

Třpytivá novinka !

3.12.2019

MOON BOOT DISCO - nepřehlédnutelné, třpytivé sněhule se stanou jednoznačně nejsilnějším trendem blížící se zimy a neměly by ve Vaší výbavě na zasněžené hory chybět. Stylové sněhule jsou pokryté semišem a blyštivými flitry, v několika odlišných party odstínech!

Nová jarní kolekce SPORTALM je tu!

17.11.2019

Na obchodech už na Vás čekají 3 nové jarní řady SPORTALM! A je opravdu z čeho vybírat! Celou kolekci SPORTALM jaro/léto 2020 si můžete prohlédnout v sekci "Videa". Těšíme se na Vás! 

Buďte originální s Lacknerem !

8.11.2019

Luxusní zimní obuv Lackner, perfektně doplní Váš Sportalm outfit a zároveň udrží Vaše nohy v suchu a v teple.   Nové “chlupaté” kousky této oblíbené značky čekají právě na Vás!    

Beni Altmüller exkluzivně pro Sportalm

18.10.2019

Videli jste již mimořádní lyžařskou kolekci Sportalm, vytvořenou ve spolupráci s rakouským umělcem Beni Altmüllerem? Tato řada je skvostem lyžařské kolekce STARDUST a skvělou zprávou je, že ji naleznete v našich buticích v Ungeltu a na Arkádách.     

  1 2 3 . . . 30 »