Souhlasím
Webová stránka používá pouze funkční, krátkodobé soubory cookies za účelem správného fungování webu (videa, mapy). Bližší informace o ochraně osobních údajů jsou na spodní liště webu. 

Novinky

Nová zimní kolekce v našich buticích Sportalm!

4.10.2019

Zima již pomalu klepe na dveře a s ní i nové dámské a pánské lyžařské kolekce. Sportalm tradičně nabízí luxusní a vysoce funkční lyžařské oblečení. V nové kolekci nechybí ani pohodlné oblečení pro sportovní víkendy a zimní večery u krbu. Naše Sportalm novinky na Vás již netrpělivě čekají, ...

HACKETT ASTON MARTIN

29.9.2019

Jsme rádi, že vám můžeme představit zbrusu novou kolekci HACKETT ASTON MARTIN RACING, kde vám přestavujeme to nejlepší v moderní technické výbavě pro závodní fanoušky.  

MOON BOOT - Boty se kterými změníme pohled na mrazivé dny!

19.9.2019

V zimních měsících to chce klid a nohy v teple. A s tím Vám rádi pomůžeme! S novou kolekci Moon Boot od italské značky Tecnica budete v teple a navíc nezůstanete bezpovšimnutí.  Jsou do -35 stupnů a my Vam můžeme zaručit , že nohy budete mít celou zimu jako v balnce.

Milovnice lyžování pozor !

30.8.2019

Další část luxusní Sportalm lyžařské kolekce, již zdobí naše prodejny. Neváhejte se zastavit, ať jste na svahu k nepřehlédnutí !    

  1 2 3 . . . 29 »