Souhlasím
Webová stránka používá pouze funkční, krátkodobé soubory cookies za účelem správného fungování webu (videa, mapy). Bližší informace o ochraně osobních údajů jsou na spodní liště webu. 

Novinky

Buďte originální s Lacknerem !

8.11.2019

Luxusní zimní obuv Lackner, perfektně doplní Váš Sportalm outfit a zároveň udrží Vaše nohy v suchu a v teple.   Nové “chlupaté” kousky této oblíbené značky čekají právě na Vás!    

Beni Altmüller exkluzivně pro Sportalm

18.10.2019

Videli jste již mimořádní lyžařskou kolekci Sportalm, vytvořenou ve spolupráci s rakouským umělcem Beni Altmüllerem? Tato řada je skvostem lyžařské kolekce STARDUST a skvělou zprávou je, že ji naleznete v našich buticích v Ungeltu a na Arkádách.     

Nová zimní kolekce v našich buticích Sportalm!

4.10.2019

Zima již pomalu klepe na dveře a s ní i nové dámské a pánské lyžařské kolekce. Sportalm tradičně nabízí luxusní a vysoce funkční lyžařské oblečení. V nové kolekci nechybí ani pohodlné oblečení pro sportovní víkendy a zimní večery u krbu. Naše Sportalm novinky na Vás již netrpělivě čekají, ...

HACKETT ASTON MARTIN

29.9.2019

Jsme rádi, že vám můžeme představit zbrusu novou kolekci HACKETT ASTON MARTIN RACING, kde vám přestavujeme to nejlepší v moderní technické výbavě pro závodní fanoušky.  

  1 2 3 . . . 29 »