Webová stránka používá pouze funkční, krátkodobé soubory cookies za účelem správného fungování webu (videa, mapy). Bližší informace o ochraně osobních údajů jsou na spodní liště webu. 
Souhlasím

Značka Sportalm
výhradní dovozce ski kolekce pro Prahu FASHION GALLERY GROUP s.r.o.

Nacházíte se na webu luxusní značky Sportalm v Praze.

Můžete si v pohodlí domova prohlédnout nové kolekce, které Vám rádi ukážeme osobně v buticích.

Sportalm je značka, která vyžaduje nejen osobní přístup k zákazníkům formou full servisu, ale i výběr oděvů na úrovni se skleničkou Prosseca.

Žádný počítač není schopen dokonale prezentovat design, materiál, kvalitu střihu či barevné provedení reálného kousku na ramínku. Opravdu neváhejte a přijďte se podívat na zboží, které Vás zde zaujalo, nebudete litovat!

Pokud byste, přes tyto výhody osobní návštěvy butiku, chtěli zboží zaslat na dobírku, protože jste zdaleka a nemáte cestu do Prahy, můžeme se na této službě domluvit.

SPORTALM = rodinná firma s osobností a tradicí.

Preš 30 let značka SPORTALM běží jako rodinný podnik. Vybudovaná panem Wilhelmem Ehrlichem, jeho ženou Hertou a dcerami Ulli a Christinou, které jsou stejně tak zapojeny do řízení obchodu. Do rodiny SPORTALM patří také všichni zaměstnanci, bez kterých by značka nebyla tím, čím je dnes.

Spolehlivost, kvalita, design a funkčnost jsou hlavní priority luxusní, sportovní značky SPORTALM.

Našla si své příznivce po celém světě, proto jsme rádi, že můžeme modely nabídnout i v butících v Praze. Snažíme se uspokojit všechny zájemce, nabízíme nejnovější kolekce ve všech velikostech a věrní zákazníci mají své výhody.

Lyžařská kolekce je stylová, sportovní a vysoce funkční. Odpovídá módním trendům, ale zároveň vysokým technickým požadavkům. Vlastnosti jako nepromokavost, prodyšnost, ale zároveň lehkost nošení a volnost v pohybu je základ, na kterém SPORTALM staví. Je vhodná pro nošení i mimo sjezdovky.

SPORTALM vyniká i svojí ženskostí a láskou k detailům.

Za zmínku stojí unikátní kombinace kožešin a originálních výšivek, které modelům dodají nádech nevšednosti a půvabu.

Sledujte náš web i FB a budete držet krok s módou.